+370 673 81449
Nemokamai konsultuojame darbo dienomis 9:00-18:00, kitu metu info@simple.lt

Sukurti tinklapiai

UAB "Baltic snails"- Šeikiškės viensėdyje Molėtų rajone įsikūrusi įmonė, užsiimanti sraigių, uogų, grybų supirkimu, perdirbimu bei eksportu į Vakarų Europos ir Skandinavijos valstybes. Įmonės darbuotojų ilgametė patirtis leidžia greitai ir tiksliai įvykdyti klientų užsakymus gaminant Europos sąjungos reikalavimus atitinkančią produkciją.
UAB "Baltic snails"
Tinklapis: http://www.balticsnails.lt/
Vyno ir maisto festivalio, vykusio 2013m. Lapkričio 14-17 d. Vilniuje tinklalapis
Apie SIMPLE.LT galiu pasakyti, kad tai pati geriausia komanda. Sukurtas nuostabus, labai lengvai valdomas puslapis - benitodream.com. Puslapio kūrimo procese buvo sėkmingai išspręsti dizaino elementai, puslapio isdėstymas. Taip pat po puslapio paleidimo buvau apmokyta kaip valdyti ir atnaujinti savo svetainę. Ačiu, jums!
Savininkė Rasa Štālberga
Tinklapis: http://www.benitodream.com
Kūno puoselėjimo procedūros, gydomosios procedūros, kompresinės kojinės ir rankovės.
UAB "Sveikatos medis"
Tinklapis: http://www.sveikatosmedis.lt
"Būdamas kolega bei dirbantis vizualios reklamos srityje, galiu pasakyti, kad SIMPLE.LT pasiūlytų sprendimų dėka, pavyko sukurti elegantišką ir dinaminį internetinį tinklapį. Manau, kad pasirinkimas buvo teisingas. Aukštą profesionalumo lygį įvertino ir mano užsienio partneriai. Tinklapis sukurtas išsaugant esamą stilių bei turime galimybę lengvai patys regaduoti tinklapio informaciją, papildyti nauja produkcija. Norėčiau ir toliau tęsti bendradarbiavimą su SIMPLE.LT. Sėkmės ir daug kūrybinių idėjų!"
IK "Reklāmas darbnīca" savininkas Agris Červinskis
Tinklapis: http://www.fastcomplus.lv/
Baldai Namams - tai gilias tradicijas turintis baldų salonų tinklas Lietuvoje ir Latvijoje. Jau daugiau kaip 15 metų dirba tam, kad padėtų Jums įgyvendinti savo idėjas ir sukurti jaukų ir išskirtinį Jūsų namų stilių.
Esame dėkingi Jums už suteiktas paslaugas mūsų interneto svetainės kūrime! Ne dažnai pasitaiko, kad paslaugų teikėjas, taip kaip SIMPLE.LT įsigilina į kliento norus ir atkreipia dėmesį į smulkmenas. Esame maloniai nustebinti jų profesionaliu ir operatyviu darbu! Linkime kūrybinių idėjų ir daug klientų!
Projektų vadovas Valdis Eglitis
Tinklapis: http://www.ink-idea.com
"KB Finansai" - atsakinga, profesionali ir sąžininga kompanija teikianti kokybiškas buhalterijos vedimo paslaugas. Įmonėje dirba kompetetingi profesionalai turintys ilgametę patirtį finansų srityje dirbant tiek Lietuvoje tiek su užsieniu.
UAB "KB Finansai"
Tinklapis: http://www.kbfinansai.lt
Daugiau sukurtų tinklapių: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8