+370 673 81449
Nemokamai konsultuojame darbo dienomis 9:00-18:00, kitu metu info@simple.lt

Sukurti tinklapiai

"Galutinis produktas pavyko, dirba specialistai, kurie stengiasi ir vertina kiekvieno klieto poreikį. Lanksti darbo sistema ledžia koreguoti ir derinti/keisti tinklapio valdymą gana greitai. Likome patenkinti bendravimu, darbo tempais ir programuotojų kompetencija. Rekomenduojame kitiems."
UAB „Tvora“ Direktorius Jevgenij Moskvičiov
Tinklapis: http://www.puppyangels.eu/
"Mes esame patenkinti Simple.lt profesionaliu bei kokybišku darbu ir paslaugumu."
Edmundas Pranculis, UAB "Danstemos statyba"
Tinklapis: http://www.danstema.lt/
"Norėjome padėkoti už super greitą ir kokybišką svetainės sukūrimą ir patalpinimą serveryje. Taip pat komplimentai už turinio valdymo sistemą. Ji paprasta ir nereikalauja kažkokių papildomų žinių. Dirbti su ja patogu ir paprasta."
UAB "Bartransis", direktorius Nerijus Baranauskas
Tinklapis: http://www.bartransis.lt
"Nuoširdžiai dėkojame SIMPLE.LT kolektyvui už labai greitą, technišką, profesionalų darbą. LABAI AČIŪ! Linkime sėkmės tolimesniuose kūrybiniuose ieškojimuose."
UAB "GEORAIMONDA" kolektyvas
Tinklapis: http://www.georaimonda.lt
"Likome patenkinti Simple.lt kolektyvo bendradarbiavimu ir puikiai atliktu darbu. TVS mums yra puikiai suprantama. Tikimės sėkmingo bendradarbiavimo ir ateityje."
UAB "Granika" Direktorė Rasa Klimavičienė
Tinklapis: http://www.paminklaiantkapiai.lt/
"Visada malonu stebėti, kai dirba savo srities profesionalai. Esame labai patenkinti gautu rezultatu ir kokybės/kainos santykiu. Džiugu, kad net krizės metu šiai kompanijai netrūksta užsakymų. O tai, manau, daug ką pasako"
UAB "VG line" direktorius Vytautas Gasiliauskas"
Tinklapis: http://www.vgline.com/
"Jauna ir energinga kompanija. Kolektyvas sumanus bei įžvalgus, klientui nereikia galvoti kaip ir kas turi atrodyti, viską simple.lt kolektyvas supranta „iš pusės“ žodžio. Kas maloniausia, kad ši novatoriška įmonė patars ne tik kaip turi atrodyti pagal skirtingas veiklas internetinis tinklalapis, bet ir rekomenduos kaip optimaliau išnaudoti esamus resursus. Dėkingi už puikų, operatyvų bei unikalų darbą. Malonu dirbti, malonu bendrauti, malonu derinti visus iškilusius klausimus, kuriuos – išsprendžiama aiškiai, sklandžiai."
Evaldas Pocinas, VšĮ "VADo Studija" vadovas
Tinklapis: http://www.vadostudija.eu
"Dėkojame už profesionalų reagavimą kuriant tinklapį. Jūsų siūlomas paslaugas pasirinkome pragmatišku tikslu vedini, manome, kad tobulėjimui ribų nėra, o jūs panašūs į tuos kurie nesustoja ties pasiektais rezultatais, vadinasi ir ateityje yra šansų sulaukti profesionalių, novatoriškų patarimų. Tobulėkime vieni kitiems padėdami."
UAB "Alfena ir ko" kolektyvas
Tinklapis: http://www.alfena.lt/
A3 Studija" - atestuota projektavimo bendrovė, įkurta 3 architektų/atestuotų projekto vadovų. Rengia daugiabučių gyvenamųjų namų renovacijos, visuomeninių ir gamybinių pastatų naujos statybos ir rekonstravimo, individualių ir gyvenamųjų namų naujos statybos ir rekonstravimo, įvairios paskirties interjerų projektus.
UAB "A3 Studija"
Tinklapis: http://www.a3studija.lt
Daugiau sukurtų tinklapių: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8