+370 673 81449
Nemokamai konsultuojame darbo dienomis 9:00-18:00, kitu metu info@simple.lt

Sukurti tinklapiai

BRC Kaunas montuoja daugiau nei 20 metų Italijoje gaminamą BRC dujų sistemą. Dirba pagal Valstybinės Kelių Transporto Inspekcijos standartus.Yra vieni iš labiausiai patyrusių BRC dujų servisų Lietuvoje. Siūlo 3 dujų įrangos paketus pagal kiekvieno kišenę. Suteikia individualų ir draugišką aptarnavimą bei garantuoja kokybišką paslaugų atlikimą.
BRC Dujų įrangos montavimas bei remontas
Tinklapis: http://www.brckaunas.lt
UAB "Jolista" prekiauja plastikiniais langais ir durimis iš vokiškų REHAU, ALUPLAST ir VEKA profilių. Aliumininėm konstrukcijom iš vokiškų Schüco profilių. Mediniais langais ir durim iš digiuotos ar nedigiuotos jūsų pasirenkamos medienos.
UAB "Jolista"
Tinklapis: http://www.jolista.lt
Laisvalaikio pasiūlymų su nuolaidomis interneto svetainė
UAB "Tiketa"
Tinklapis: http://www.pramogaukit.lt
UAB "General Wood Group" dėkoja visai www.simple.lt komandai už sukurtą tinklalapį. Visi darbai buvo alikti profesionaliai, įgyvendinti visi užsakovo pageidavimai.
UAB "General wood group" kolektyvas
Tinklapis: http://www.gwg.lt
UAB "Sveikata tau" yra sukaupusi daugiau nei 10 metų patirtį kubilų gamyboje. Turėdami aukšto lygio profesionalius darbuotojus, gali padaryti bet kokį gaminį iš medžio ir plastiko: nuo bet kokio dydžio ir formos kubilo iki lauko baseino ir kitos produkcijos.
UAB "Sveikata tau"
Tinklapis: http://www.kubilas.lt
"Likome sužavėti Simple.lt darbu ir jo kokybe. Profesionali komanda, greiti ir protingi patarimai, puikus galutinis rezultatas. Dėkojame už malonų bendradarbiavimą."
Gintarė - UAB „Kėdžių imperija"
Tinklapis: http://www.kedziuimperija.lt
"Buvome nustebinti, kad per tokį trumpą laiką buvo atlikti darbai ir paleistas puslapis, nes reikėjo skubiai, o kur prieš tai skambinau pasiūlė terminus apie 2 mėn. Simple.lt komanda visus darbus padarė savaitės bėgyje... O ir kaina pateisino lūkesčius. Linkime sėkmės ir naujų idėjų!"
Marius Ambrazevičius - IĮ "Geodezijos Linija"
Tinklapis: http://www.geoline.lt
Dėkojame už itin greitai sukurtą tinklalapį. Net ir nenutuokiančiam sugebate paprastai ir aiškiai viską išdėstyti, atsakyti į rūpimus klausimus. Džiaugiamės lengvai valdoma turinio valdymo sistema nei buvo iki šiol. SIMPLE.LT tai komanda su kuria galima bendradarbiauti per atstumą, komanda, kuri žino savo darba.
Valtys.lt kolektyvas
Tinklapis: http://www.valtys.lt/
"Jeigu reiktų sukurti kitą tinklapį, net nedvejodami pasirinktume Simple.lt. Manom, tai daug ką sako apie juos"
Baikerių klubas "TWINS FOREVER MC"
Tinklapis: http://www.custombikeshow.lt/
Daugiau sukurtų tinklapių: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8