+370 673 81449
Nemokamai konsultuojame darbo dienomis 9:00-18:00, kitu metu info@simple.lt

Sukurti tinklapiai

"Esame patenkinti, kad internetinio puslapio kūrimui pasirinkome būtent "Simple" kolektyvą. Pradžioje galvojome, kad laukia ilgas, sudėtingas kelias, bet "Simple" kolektyvo dėka darbai vyko greitai ir sklandžiai. Jau ir po keletos dienų galėjome matyti rezultatus. Norime jiems padėkoti už kokybiškai atliktus darbus, lankstų bendravimą, už operatyvius atsakymus į iškilusios klausimus. Tai jaunatviškas kolektyvas, kuris vertas puikių įvertinimų ir atsiliepimų."
Gydytojas ortopedas - traumatologas T.Jonaitis
Tinklapis: http://www.ortotrauma.lt/
"Buvome priėję tokią ribą, kai senasis puslapis erzino, tačiau sėdėjome ausis suglaudę – bijojom kainų, be to, nebuvom sugalvoję kokį norėtume jį matyti. Bendradarbiavimas su Simple.lt visą galvos skausmą kaip ranka nuėmė. Skamba kaip reklamoje, tačiau būtent taip ir buvo ;) Pasirodo, viskas ne taip ir baisu, kai žmonės žino, ką daro. Sėkmės Jums ir Jūsų klientams!"
Sigita Navickaitė, UAB Galimybių vystymo centro direktorė"
Tinklapis: http://www.gvc.lt
"Šis jaunatviškas kolektyvas dirba profesionaliai, lanksčiai, atidžiai, kokybiškai ir laikosi duoto žodžio. Buvo malonu bendrauti. Sėkmės Jums!"
Nardymo mokyklos narai
Tinklapis: http://www.nardymo-mokykla.lt/
"Norėjau padėkoti už puikų darbą, esu sužavėtas, didelis ačiū."
"A.Miskelio medžio gaminių įmonė" savininkas Andrius Miškelis
Tinklapis: http://www.viskasismedzio.lt
"Esame patenkinti Simple.lt komandos darbu - greita ir kokybiška! Dėkojame už operatyvumą bei pagalbą."
UAB "Baldlitas" direktorius A.Klokmanas
Tinklapis: http://www.baldlitas.lt/
"Ačiū už dalykiškumą ir kantrybę svetainės kūrimo metu. Buvo malonu dirbti kartu. Mielai bendrautume su Simple.lt ir kitą kartą."
Jurgita Kavaliūnienė, UAB „BALDŽIAI" direktoriaus pavaduotoja
Tinklapis: http://www.robertobaldziai.lt/
"Norėtume padėkoti profesionaliam Simple.lt kolektyvui už bendradarbiavimą, gerai bei kokybiškai atliktą darbą. Galime tiktai pasidžiaugti Jūsų sukurtu internetiniu puslapiu. Taigi jei norite turėti kokybišką, lengvai valdomą ir greitai sukurtą internetinį puslapį rinkitės SIMPLE.LT"
BĮ "PRS Visuomenės sveikatos biuro" direktorė Ilona Lenčiauskienė
Tinklapis: http://www.vsbprienai.lt
"Noriu padėkoti Simple kolektyvui už kvalifikuotai ir greitai atliktą darbą, Jūsų kolektyvas tikrai gerai išmanote savo darbą ir mokate bendrauti su klientu, be to smagu kad Jūsų paslaugų kainos „protingos“. Sėkmės darbuose."
Vilius Rumzys, UAB "Limenta ir KO"
Tinklapis: http://www.namas123.lt/
"Mums reikėjo paprasto informatyvaus tinklalapio už prieinamą kainą. Derybos su kitomis įmonėmis užtruko per ilgai, o tinklalapio reikalai nejudėjo iš vietos. Atradus Simple.lt - viskas įvyko tiesiog SIMPLE! Malonus bei profesionalus kolektyvas, suteikiantis visą reikalingą informaciją greitai, paprastai ir aiškiai. O be to, už tikrai gerą kainą! Esame tikrai patenkinti ir toliau mielai bendradarbiausime su Simple.lt."
Indrė ir Laimis Daujotai
Tinklapis: http://www.rogiusunys.lt/
Daugiau sukurtų tinklapių: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8