+370 673 81449
Nemokamai konsultuojame darbo dienomis 9:00-18:00, kitu metu info@simple.lt

Sukurti tinklapiai

"Neapsirikome, kai iš kelių galimų variantų savo tinklapio kūrimui pasirinkome "Simple.lt" kolektyvą. Buvo malonu bendrauti su savo darbą išmanančiais žmonėmis. Tinklapis sukurtas greitai, atsižvelgiant į mūsų pageidavimus, tačiau taip pat pateikiant argumentuotus patarimus ir mums naudingus sprendimų būdus. Nuoširdus, didelis AČIŪ ir linkime Jums kūrybinės sėkmės!"
Regina Zakaitienė - UAB "Step Forward ortopedija" direktorė
Tinklapis: http://www.stepforward.lt
Pagrindinė kompanijos veikla – aukštos kokybės viršutinių drabužių bei namų tekstilės produktų gamyba ir prekyba. Dirbama CMT(pasyvios samdos) ir RTS (gatavo produkto) pagrindu. Įmonė siūlo dizaino, konstravimo, komplektavimo, gamybos paslaugas.
UAB "Vikada"
Tinklapis: http://www.vikada.lt/
UAB "Tankos" užsiima gaminių iš metalo gamyba. Gaminių pritaikymo sritys: prekybinė įranga, laiptai ir turėklai, baldai ir jų dalys.
UAB "Tankos"
Tinklapis: http://www.tankos.lt
"Jeigu dauguma užduočių versle, politikoje, visuomenėje būtų sprendžiama taip paprastai, greitai ir efektyviai kaip dirba SIMPLE.LT, tai visiems liktų daug daugiau laiko džiaugtis gyvenimu ir vieniems kitais!"
Vygantas Dabužinskas - UAB "Universalūs medžio produktai"
Tinklapis: http://www.umpbaldai.lt
UAB "Sarguva ir Ko" yra šviesą atspindinčių atšvaitų gamintojas bei Reflexite gaminių platintojas Lietuvoje. Šiuo metu įmonė bendradarbiauja su policijos komisariatais, savivaldybėmis, departamentais ir ministerijomis, visuomenės sveikatos centrais ir kitomis valstybinėmis įstaigomis, dažnai padeda įgyvendinti komercinių įmonių rengiamas akcijas, projektus.
UAB "Sarguva ir Ko"
Tinklapis: http://www.atsvaitai.lt
Pagrindinė įmonės veikla - elektroninių kasos aparatų ir svarstyklių pardavimas, remontas bei aptarnavimas, prekyba A&D firmos kraujospūdžio matuokliais.
UAB "Sarguva"
Tinklapis: http://www.sarguva.lt/
Užsakovas bendra Lietuvos Rusijos įmonė ЗАО “Балтикланд”.
"Esame dėkingi „Simple.lt“ už sukurtą svetainę ir efektyvų bendradarbiavimą. Kvalifikuoti patarimai bei malonus bendravimas labai vertingi siekiant gero rezultato."
Direktorė Lina Zairienė
Tinklapis: http://www.klaipedosspauda.lt
"Simple.lt - tai jauna ir kupina novatoriškų idėjų organizacija naudojanti naujausias technologijas. Rekomenduoju norintiems greičio, kokybės ir profesionalumo. Darbas atliktas 110%."
IĮ "Skonių jūra" savininkas Dainius
Tinklapis: http://www.sveikatosstilius.lt
Daugiau sukurtų tinklapių: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8